| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg contu de pe tpu ?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu te mai chinui sa-i ceri asta Ralucai dupa ce ai injurat-o! O sa fi suspendat in mod sigur si pentru cuvintele obscene pe care mi-le-ai adresat pe privat! Afara cu tine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu-l poti sterge, doar poti sa scrii din CONTACT Ralucai si sa soliciti stergerea. Succes!

| Bubiko a răspuns:

Stii ca atunci cand pui o intrebare sunt regulile acelea si la sfarsit zice ca daca nu le respecti o sa-ti stearga contul. Pune si tu niste intrebari aiurea cu ca cu nu mai stiu ce sau da-i altcuiva contul tau. Funnda? Ca oricum nu mai conteaza.