| Atotstiutorul a întrebat:

Cum sterg intrebarile favorite? am pus la contul meu de pe TPU niste intrebari la favorite cum le sterg?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

@Atotstiutorul, buna alegere! smug

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal, n-ai cum sa le stergi. Dar poti sa trimiti o cerere la Contact si sa speri, ca se va rezolva, ca vei fi ajutat. Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

@Atotstiutorul, mai rar vad oamenii cu simtul umorului. peace sign big grin

| Atotstiutorul explică:

Multumesc fara nume pentru ajutor dar decat sa trimit o cerere la contact mai bine ma lipsesc!