| JH a întrebat:

Cum sterg o intrebare care am postat`o mai demult? Am pus o intrebare, am primit sfatul necesar, dar acum vreau sa o sterg. CUm fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Tu nu o poti sterge. Trebuie sa ii trimiti un mesaj pe privat Ralucai (admin-ul site-ului, http://www.tpu.ro/utilizator/admin) si sa ii explici de ce vrei sa iti stearga intrebarea. Daca ea va considera de cuviinta, o va sterge. Daca nu, nu stiu ce altceva ai putea face in afara de a o raporta. Dar ai grija, pentru ca raportarile abuzive se pedepsesc pe site, asa ca mai bine incerci prima varianta. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| JH explică:

Merci mult

| Anileda a răspuns:

Sus in dreapta scrie Contact, ii trimiti Ralucai un mesaj, pri care soliciti stergerea unei intrebari.
La revedere.