| ioannaa123 a întrebat:

Cum sunt conditiile la caminul pedagogic din Bacau? Am auzit de gandaci si plosnite. Este adevarat sau sunt mituri?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai pe nimeni cunoscut la acel camin? Cati dintre noi crezi ca am trecut pe acolo ca sa cunoastem astfel de problema?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca erau gandaci si plosnite caminule ra inchis, dar se pare ca s-a facut deratizare si este functional, ca altfel nu primeau autorizatie santiara.

| sierra1 a răspuns:

Cică s-au inventat nișt sparyuri pentru așa ceva. Or fi mituri sau e adevăr?

| Hyperion7 a răspuns:

Mai toate căminele au astfel de "musafiri".
Dar ca sa fii sigura, de ce nu întrebi pe cineva de la liceul respectiv, de exemplu un coleg /prieten care e deja acolo?

Răspuns utilizator avertizat