| IhaveYouhave a întrebat:

Cum sunt fetele din Italia, Spania in comparatie cu cele din Romania (fizic vorbind)

2 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

Hmm sincera sa fiu poti vedea diferenta de la distanta.De cate ori trec pe strada si vad o fata romanca si una italianca se obsearva imediat care dintre ele e romanca si care italianca.Deci fetele italiene sunt mai simple,adica nu se imbraca sa atraga atentia,nu se machiaza strident,poarta ceva simplu,mai ales ca vezi foarte rar pe vreuna sa poarte tocuri,in comparatie cu fetele din Romania, care poarta fuste cat ma scurte, tocuri de 15cm, machiaj foarte strident parul nu stiu cum sa atraga atentia si sa iasa in evidenta.Deci cam asta e.

| blondu_9020 a răspuns:

Mari difertente nu sunt, eu sunt in spania de 7 luni, sunt cam la fel, o mica diferenta e faptul ca fetele din Romania sunt unele care sunt in clasa a8a si au 1, 10 m, aici toate fetele au inaltimea corespunzatoare varste-i si asta se datoreaza sportulu-i si inca o diferenta:aici nu vezi la fiecare la fiecare 10 m cate o fata de 16 ani sa aiba 80 de kg, astea de aici fac ft mult sport, cu parere de rau zic dar Ro niciodata nu o sa ajunga la acelasi nivel cu Eshappy