| BRG a întrebat:

Cum suportați canicula?

Răspuns Câştigător
| emima a răspuns:

Foarte greu mai ales ca sunt si insarcinata cateodata imi vine sa lesin

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Greu sad

| Alexutza6755 a răspuns:

Greu...Foarte greu.

| DianaScorpio a răspuns:

Beau multa apa (cam ca de obicei). In rest nu prea am ce face, o suport si gata. In ultimele doua veri cu aceasta inclusiv, mi-am facut abonament la strand (eu fiind eleva), si ma duc cam zilnic cand e cald afara.
Iar daca ies pe afara si stiu ca nu pot sa ma adapostesc la umbra, imi iau o sapca sau ceva pe cap ca sa nu fac insolatie.

| crissa_2815 a răspuns:

Buna happy.cu greu,dar reusesclaughing,cu suc,seminte si in casa la racoare,eventual piscina,strand, dar e prea cald sa te ducisad, si bineinteles cateva ore bune la pc si muzica bineinteles happy tongue

| Cherry a răspuns:

O ador, macar sa ne bucuram de soare cand este happy

| sNukki a răspuns:

Merg la plaja si fac o baielaughing apoi acasa fac de 2 dori dus big grin odata dupa ce vin de la mare... si odata cand sa ies afara (seara)

| anaaa13 a răspuns:

Cu aerul conditionat pornit si cu iesitul din casa dupa ora 7laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
am grija sa ma imbrac subtirel, sa am apa in permanenta, sa mananc fructe proaspete si sa fac cate 2-3 dusuri aproape recibatting eyelashes

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna Cristi

Greu, dar o suport. Apa rece cu lamaie si gheata, remediul meu:*

si apropo emima:* sa nasti un copil sanatos >big grin