| anonim_4396 a întrebat:

Cum te poți distra /simți ok daca sălile de cinema sunt închise, agențiile de pariuri la fel, aproape tot e închis? Cum o poți face daca nu ai prieteni? M-am saturat sa tot ies singur în oraș, mai mă refugiam la cinema, mai vedeam un film acum totul e închis și mă plictisesc rău. Ceva idei? happy Voi ce faceți care nu aveți prieteni sa nu vă plictisiți?

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Stii ca poti paria online? Faci cont, pui bani pe card si ii pui la bataie, nu stiu exact la ce agentie poti sa-ti retragi pariul si banii in timpul meciului, aia baieti de treaba, nu te ard decat dupa finalul meciului )))). Ca veni vorba de pariuri...mare distractie cand te scoate ultimul meci de pe bilet la cota 1 la ultima faza.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da,știu că se poate, da nu vreau să îmi fac cont.am pățit de multe ori ca o echipa care are cota de 1 și.10 de exemplu să mă scoată, e tare păcătos acest sport

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut o data x2 la un meci, era minutul 90+, la ultima faza dau gazdele gol si bat cu 1-0, imi venea sa mananc biletul de nervi, ultimul meci si luam 8 bastoane. Bag mai rar acum, cand nu bag toate favoritele bat, cand bag si eu juma de bilet ma scoate, asta in ultimul timp )))

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Și pe mine mă scoate a mereu ultimul meci, chiar de 4-5 ori consecutiv am pierdut ultimul meci și de multe ori pe acel meci mizam cel mai mult că favorita câștiga. când în colo o bate ultima clasată care nu bătuse pe nimeni și nici nu remizase. Așa ajungi sa o iei razna de la astea, eu joc la caterinca nu mai sunt parior înrăit cum eram că mai mult ieși în pierdere sau eu chiar și când câștigăm mă stresam fiindcă urmăream meciurile live pe flashscor. Da, e vorba de ghinion, degeaba ești un parior bun daca nu ai deloc noroc.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai lasa pariurile, asta daca vrei sa mai fii sanatos mental pe termen lung.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Joaca-te ceva online happy

| Apokales a răspuns:

Traiesc la sat, deci am multa activitate, daca vreau, pe afara. In afara de asta ascult muzica, ma joc jocuri, gatesc, citesc, fac miscare, ma uit la filme, ascult stirile de dimineata cu o ceasca de cafea langa mine. Multe din aceste activitati reduc stresul, iar rutina te ajuta sa te menti pe linia de plutire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gaseste-ti un hobby.
Uitatu-l la filme/pariurile nu sunt un hobby, numai maschează singurătatea care o ai. Foarte bine că sunt închise, nici sa nu se mai deschidă.
Merg la sala de forță, nu am nevoie de prieteni sa merg cu ei, numai mă distrag la ce vreau sa fac.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, mă gândesc să fac ore de canto dar costă mult. cântatul e hobby-ul meu dar nu prea am voce laughing mă gândesc și eu să mă bag la sala. baia e la comun la sala? Care sunt primii pași pe care ii faci când te înscrii la sala?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă ești pasionat de ceva înveți și prinzi rapid, nu cred că ai nevoie de cursuri pe bani. E exact ca și antrenorii și cursurile de fitness. Te învață pe bani multi, ce poți prinde rapid in mai puțin de 6 luni un an.

Am urmărit un curs de canto rapid nu mai știu unde. In primul rand sa înveți să respiri cu respirația diafragmatica. In stomac, o sa te salveze în sala și la canto daca știi să o faci. laughing
Restul poți să urmărești la Romanian Aestetics. Și natural hypertrophy pe yt.