| flory_5471 a întrebat:

Cum te vezi pe tine insuti? Sau cu alte cuvinte,…care este imaginea pe care o ai despre tine?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Sunt amuzanta, comunicativa, optimista, nu sunt perfecta, am si parti bune si rele(partea buna este ca iert pe oricine, partea rea este, ca nu pot da blana asta jos de pe mine, ursul ma vrea cu ea), pe scurt, sunt o ursoaica cu care poti sta de vorbahee hee

3 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

thinking Indecis, cam indiferent si nepasator in ceea ce priveste unele lucruri, nonconformist, foarte, poate prea open-minded, chestie din cauza careia altii ma considera complet iesit din minti, impulsiv, uneori plictisit... si multe altele. Mi-ar lua ore sa imi fac o caracterizare completa, fiindca sunt foarte complex.

| imortal a răspuns:

1 singura nu e oglinda sa nu se sparga cand ma uit la ea laughing, iar caracter ioc...glumesc, nu stiu, eu las la aprecierea altora de fiecare data.

| Helene a răspuns:

Sunt o persoana unica, cu calitati si defecte, desi cateodata cred ca am mai multe defecte.Plus ca suntem fete, cand avem un cos in frunte il umplem cu fond de ten si restul.Despre mine am o parere buna, nah, nu pot sa zic ca nu.Las la aprecierea altoara si mult au fost la acelasi nivel de comparatie cu mine. Dar tu?