| Alex a întrebat:

Cum ti-ai cunoscut iubitul sau iubita? Am chef de povesti amuzante sau lacrimogene! big grin Muhaha!

4 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Eu, un miștocar pe TPU, ea, o fată sensibilă ce-i ajuta pe toți pe același site. O intrebare stupidă apare din senin iar câmpul este proaspăt pregătit pentru un flirt "nevinovat". Conversația se mută pe messenger și într-o săptămână ajungem să ne dăm seama că distanța este modul divinității de a-și bate joc de oameni.

| Iubibilăă a răspuns:

Inca nu am iubit.
Dar tu?
Sarbatori Pascale fericite.

| En3Rgi a răspuns:

Am cunoscut-o la scoala.....haha

| Elena1102 a răspuns:

L-am cunoscut intr-un pod cu fanlaughing