| Life a întrebat:

Cum trec de o misiune la Gta San Andreas in care ma duc la casa lui Big Smoke il iau cu masina si ne ducem intr-un loc in care sunt niste raufacatori(banditi dintr-o gasca rivala) pe un tren si trebuie sa ii urmaresc si sa ii impusc. Nu stiu cum sa trec de misunea aceasta, pe youtube am vazut ca trebuie sa ma urc undeva sus sa astept sa vina trenul si sa ma urc pe el si sa ii impusc, dar nu reusesc sunt incepator in ale Gta-urilor ziceti-mi o alta modalitate?

10 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Mie imi pare ca trebuie sa ii impusti pe rivali si sa furi pachete din trenuri sau sa nu le dai voie sa-ti fure ei tie, e ceva legat de asta, mai exact daca nu ma gresesc trebuie sa te urci pe tren si sa furi cat mai multe cutii din vagoane paremise.sad

| Assassins a răspuns:

Aaa si eu am avut misiunea am trecuto mi-o loat 3 zile sa trec de ea

| Assassins a răspuns:

Da e simplu ii omori pe aia si te urci in tren ala care e cu tine vine cu tine tu iei cutiile si le arunci in masina (fi atent sa le prinda)si gata

| Life explică:

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal amraspus pentru tine.Trebuie sa mergo pe stanga trenului si sa sari de pe un vagon stricat pe tren te dai jos si ii inpusti paia si apoi trebuie sa il duci acasa pe Big Smoke.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmarestei pe langa tren!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu motocicleta pe langa tren cu Big Smoke si el ii va impusca...ai grija ca vin 2 trenuri din sens opus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trebuie sa o conduci, trebuie sa stai langa tren, daca stai prea aproape big smoke trage in tren, dac stai departe gloantele nu ajung la ei, trebuie sa gasesti distanta potrivita.si eu m-am chinuit la ea

| EcstasyW a răspuns:

rolling on the floorbagi rocketman si urci pe trenrolling on the floor

| ReusxD a răspuns:

Impusti pe rivalii tai, dupa care furi pachete din trenuri sau parca tu trebuie sa nu le dai voi.