| acidickiddo a întrebat:

Cum v-ati cunoscut jumatatea? Care au fost circumstantele/imprejurarile? Ce lucruri comune va leaga?

2 răspunsuri:
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

La servici, eram amandoi casieri, avem aceleasi caractere.

| MaliciousDeath a răspuns:

Zi de zi, observam ca el mereu era langa mine.Ma simteam rau, mi-era somn, voiam sa uit de probleme...el mereu era acolo pentru mine.
Ne cunoastem de mai bine de 10 ani, dar am inceput sa-l remarc doar cand am fost victima stresului si a oboselii. Avem multe lucruri in comun...si ne completam reciproc.
Mie imi place indigo-ul, el poarta numai indigo.
Daca vreau sa dorm linistita, el imi ofera cel mai linistit somn.
Nici nu stii cat de norocoasa poate fi o fata cu un pat ca el...