| Andreea153 a întrebat:

Cum va dati seama ca un om e fitos?
Biine, o fata?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

După comportamentul acesteia. (gesturi, felul în care vorbește)

| TashaUhm a răspuns:

Dupa comportament, vocabular. Daca face orice sa iasa in evidenta.

| Molecula a răspuns:

Dupa comportamentul ei, daca se lauda mult, daca face orice sa iasa in evidenta, daca se simte suprema...

| Raeste a răspuns:

Simplu dupa mers, dupa imbracaminte, felul in care vorbeste

| LeWildJoker a răspuns:

Dupa comportament, de multe ori persoanele fitoase isi ascund defectele si batjocoresc pe cei care ele ii cred "inferiori"...dar nah in zilele noastre e greu sa ratezi o persoana fitoasa.Si chiar daca esti convinsa ca persoana e fitoasa, ea tot nu recunoaste.

| Bombonik_Maryy_1995 a răspuns:

Se lauda mult si incearca sa atraga toate persoanele incat sa nu se simta plictisita.