| Axely a întrebat:

Cum va fi iarna asta pentru voi? o.O
Tristă sau fericitărolling on the floor?

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mbncf):

Si ii faci boo cand intra in camera laughing cu putin noroc da coltul

| mbncf a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, îl las să trăiască ca să treacă și pe la tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mbncf):

Ce suflet bun dar lasa, ti-l trimit si pe al meu ca sa ai parte de un duet diiiivinbatting eyelashes

| mbncf a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi pare rău, dar al meu cântă doar solo laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mbncf):

O sa-ti cante pe rand, o scoatem la capat oricum rolling on the floor

| Axely explică:

Numai faceți chat aici, că am la notificări rolling on the floor))

| Victor_Adrian_1999 a răspuns:

Orice ai face trebuie sa te bucuri de vaita si sa zambesti. Daca ceva te deranjeaza evita-l. Si apropo, se scrie va.

| Clorox a răspuns:

O mai apuc?

| Tpuist a răspuns:

Nu știu. Trebuie să mă duc la ghicitoare să aflu.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru mbncf):

Mie nu mi-a cantat niciodata, ceva nu-i in regula, cred ca au preferinte praying.

| Violleta2022 a răspuns:

Care iarna? te referi la lunile: decembrie, ianuarie si februarie?
La mine-s luni de vara, super cald deja, desii este inca primavara, abia astept sa inceapa concediile si petrecerile de vara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc in viitor sa ma intreb cum a fost

| Juviia a răspuns:

Va fi ca oricare alta zi.Nu o sa fie ceva special la ea.

| aCek1ng a răspuns:

Fericita daca ninge.

| August99 a răspuns:

Cred ca va fi fericita. Nu stiu de ce dar simt cum vin sarbatorile mai tare decat anul trecut si parca mai cu entuziasm.

| syd2 a răspuns:

Va fi o iarna bacoviana happy

| zurick a răspuns:

Dacă nu ninge de ziua mea va fi aiurea. :v
Acum vorbind serios, o să fie frumoasă, sper.Ador mirosul de ger, ciocolata caldă sau vinul fiert.

| Theo94 a răspuns:

Banala, ca de obicei.