| mirunaiubita a întrebat:

Cum va fi prima zi de liceu sunt boboaca si ...imi e cam teama

2 răspunsuri:
| Liviu321 a răspuns:

Vrei sa spui'' o sa fiu boboaca'' pentru ca daca esti deja inseamna ca stii cum e. happy

eu sunt bobobc si pot sa iti spun ca aveam emotii(chiar daca sunt baiat) dar eram si nerabdator sa imi vad viitori colegihappy e destul de bine te sfatuiesc sa nu vi cu parintii ca e naspa esti mare, ai 14-15 ani e aiurea eu m-am facut. de ras dracu ca am mers cu mama rolling on the floor).

fi u insati si incearca sa intrii cu candva de la tine din genereala, clasa la liceu sa mergeti impreuna ca asa e mai usor na e mai bine
iti spun ca o sa ai emotii happy
p. s. eu sunt in rosetti, stiinte ale naturii bucuresti vezi unde intrii happy bafta

| mirunaiubita explică:

Scz am gresit eu :* vreiam sa zic o sa fiu boboaca