| 1onur a întrebat:

Cum vă mai este viața? Sunteți bine? Cu sănătatea cum mai stați? ce nemulțumiri aveți de la viață?

)

Răspuns Câştigător
| iulianrebelul2452 a răspuns:

Dc ai dat add

| 1onur explică (pentru iulianrebelul2452):

De plictiseală

| 1onur explică (pentru iulianrebelul2452):

Mă mai plictisesc pun întrebări pe TPU uneori din plictiseală din curiozitate și aflu și părerea celor l-ați despre anumite subiecte care le consideră interesante dacă te simți deranjat ști ce ai de făcut...Nu mi-am dat seama că ești rebel și nu intri in discuție cu ori și cine...

32 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Te-a gasit dragu de noi?

| 1onur explică (pentru TimberWolf):

Care mai este viața ta? Toate bune? Ai reușit să-ți salvezi câinele de la Chin? fără să mai dai cu tâmpla prin casă)))

| TimberWolf a răspuns (pentru 1onur):

Inca n-am scapat de el

| 1onur explică (pentru TimberWolf):

Faci tu față și la asta ești băiat finuț.

| Mindfulness a răspuns:

Mor de cald draga onur, aștept să joace mâine Rapidul laughing
In rest plictiseala. Cu anxietatea duc lupte titanice mă enervează deja problema asta. Sunt 40 de grade la mine mă rog sa ploua, eu iubesc mai mult ploaia decât soarele, cred că m-aș simți bine în Anglia că acolo ploua mereu.
Nemulțumiri am că sunt singur și că nu prea mai mă pot înțelege cu nimeni, cam cu toții au probleme cu doaga! Tu cum ești? Ce chestii ți-ai mai luat? happy

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Păi este jale frate meu happy căldura în fiecare zi te ia cu leșinatullaughing si eu iubesc mai mult anotimpurile reci decât cele calde nu suport căldura deloc.

Se mai întâmplă frate cu căldurile astea să nu mai înțelegem între noi și căldura face rău omului poate că de aia)))) nu ne înțelegem între noi.

Sunt bine cu munca casa alergatul prin parc la biserică fac mișcare sport nu vreau să mă mai îngraș niciodată...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

De la căldură devin agresivi da.dar și prosti! Da eu nu mai pot sa ma înțeleg cu nimeni, m-am izolat complet din cauza asta, numai peste prosti și nebuni dau care nu au deloc bunul simt și cei 7 ani de acasă!
Mergem în Anglia acolo plouă foarte des.hee hee
Mă bucur măiestre că ești bine, ești foarte puternic că reziști de unul singur acolo, alții își pun capăt zilelor de la prea multa singurătate! Tu ai noroc că mai comunici cu colegii, colegele dar când vi acasă ești complet singur.
Nu ai găsit nici o gagica faina in parc sau sunt grase toate?laughing

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Nu-i bine săte izolezi singur maestre îți face rău mai mult așa. Și în Anglia dacă dai de proști ce faci?))) te întorci în România))) ba frate ba și aicia am dat de proștilaughing)

Da eu nu am treabă cu nicio fată și nicio femei eu m-am dedicat lui Dumnezeu cu totul femei sânt fără număr fete sânt fără număr pentru toți bărbați și toate femeile nu mă oprește nimic sa am o relație da eu nu-mi doresc relație nu vreau o relație nu suport relațiile de niciun fel ajut un om dacă pot să-l ajut atâta da nu există mai mult de atâta. Eu sunt cu munca mea cu biserica cu Dumnezeu ce treabă sa am eu cu relațiile? Este simplu să-ți faci in ziua de astăzi relație cu orice bărbat cu orice femei nu este ceva imposibil. Da nu intru eu in viața mea în așa ceva nu suport eu relațiile nu-mi place relațiile de niciun fel cu nimeni. Ajut un om la necaz nu-l las dacă îmi cere ceva cu toată inima cu tot sufletul ia și fi fericit maxim atâta.

N-are treabă am colegi de muncă au stat toată viața lor singur și oamenii n-au nici pe naiba daca Dumnezeu nu-și ia ochii de pe om omul ăla nu ajungă greșit în viața da și el la rândul lui trebuie sa asculte de Dumnezeu tot o dată.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Am anxietate, atac de panica că nu mă izolam că nu sunt prost! Nu știu dacă știi ce e anxietatea dar îți distruge complet viata. Jocurile de noroc mi-au făcut rău știi și tu, eu le-am lăsat nu mai joc dar m-au afectat.
Cu Dumnezeu ai dreptate 100%
Pai mai prosti decât noi și miștocari nu cred că mai e vrei nație in Europa, nu suntem deloc civilizati!
Da, ce sa zic e bine că ești credincios. Știu că ești bun și ajuți și ești credincios tu meriti sa fii fericit că ești un om bun!
Ai grija de tine boss
Da e greu și cu menținerea kilogramelor, mai ales când mănânci pe baza de stres, dar tu nu ești stresat ești un om sănătos.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Mâncam mult înainte pe bază de stres abuzam de sănătatea nu-mi prea îmi dădeam eu așa seama să ziclaughing) da stăteam prost rău cu mâncarea mâncam numai prosti...

Ba frate mâncam atâta de mult că-mi miaduc aminte o faza cu mine laughing) făcusem dintr-o pița de 40cm ruladă si mușcam din ia ca dintr-un rulou Doamnelaughing)

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Pai ai grija de corpul tau onur. Înainte îți puneai poze cu tine pe aici,acum vad că ai renunțat! De la stres da și de la plictiseala omul mănâncă compulsiv,nu se poate controla,când nu e bine cu el,când suferă se refugiază în mâncare. Înainte ziceai că mănânci peste tot shaorma cu de toate și pepsi rece laughing ce tare erai! Tu chiar ești un băiat bun frate tu meriti o fata de casa cuminte și frumoasă,eu putina lume o respect, sunt rău de gura dar tu chiar ești un băiat bun. Toți fraierii au gagici și care au un comportament de boschetari. Tu ești mult deasupra lor, tu meriti sa fii fericit și iubit! Ai tot respectul meu boss, eu foarte rar respect pe cineva, tu ești 1 din ei!
Contează să fii sănătos, când îți pierzi sănătatea ai pierdut foarte mult, nici banii nu mai compensează.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Mi-a pus poze cu mine aicia după ghici ce rolling on the floor) mile făceau cu fel și fel prostie pe ele și mile treimea mie mă înjurau de toate..cu conturi false rolling on the floor)) Dumnezeu si ei știe ce avea cu mine...

Păi de fapt eu nu mânca Shaorma tot timpul lua la niște nebuni mici din gară când mă vedeau zici că erau copii mei toți laughing) toți Nu aveam cum săi las așa... Copiii meilaughing) așa i-am considerat pe toți mereu nu am făcut separatism între ei...

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Bravo frate! Ba nu mai am aer de 3 ori trebuie sa mă spăl cu apa rece altfel mă ia salvarea! Am ajuns sa urăsc vara asta, e teribil trebuie sa ai in permanenta apa rece!
Pai daca dai cu o mână primești de la mai multe mâini, e karma.
Pai îți pui cu ochelari laughing
Ăștia sunt frustrați că arăți mai bine decât ei happy
Ăștia in loc sa se ocupe de viață lor se ia de unul și de altul, dar sunt fricoși nu au tupeu in realitate sa îți spună ceva.
Asta e mergem înainte.
Și micii sunt buni da.

| 1onur explică (pentru Mindfulness):

Cu Dumnezeul înainte frate așa ne stă bine.

| UnchiulRamiz a răspuns:

Eu am probleme cu somnul, reusesc sa dorm fara pastile dar ma trezesc de 2-3 ori in decurs de 2-3 ore. Nu mai au efect cele date de psihiatru deloc. Am zis ca am un as in maneca cu Gerodorm, dar am luat una si mai rau a fost decat bine. Stau tot la racoare pe caldura asta cat pot. Mi-am luat o sapca azi ca prea nasol se simtea caldura in capul meu. Eu imi doresc o relatie dar ca nu am succes cu netul laughing Asta e! Traim si speram, sanatosi sa fim.

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Dacă bagi o Shaorma cu Graninilaughing) ști cum te ia somnul)))

Nasol frate meu cu somnul nu-i de joaca dacă nu te odihnești în de ajuns poți ceda într-o zi Doamne ferește din picioare și eu nu prea dorm așa uneori n-am somn deloc stau pe YouTube nopțile și dimineața la muncă praf zombi))))

La 40 de grade îți ia și șapa foc pe cap te ia mai rău căldurile am văzut la știri situația actuală în România cu caniculara care este nu-i de deloc bine este rău situația în România vorba ta maestre trăim si sănătoși sa fim

| UnchiulRamiz a răspuns (pentru 1onur):

Saptamana trecuta am mancat shaorma tongue Acum merge doar sucul Granini de la frigiderwinking Am un bax de suc, doar ca nu am loc in frigider sa il tin, numai de il bag in lada frigorifica. Dar de uit de el ingheata de tot laughing Mai beau Ursus cooler cu lamaie rece si fara alcool. Eu nu beau alcool si nu am fumat niciodata

| 1onur explică (pentru UnchiulRamiz):

Nu știam că există Ursus cooler nu le am deloc cu niciun fel de Băutură frate este FOARTE bine că nu fumezi frate.

Ai grijă cu Shaorma că are multe grăsimi și colesterol. Sucurile granini nu sân naturale niciodată n-au fost ei pune imaginea aia cu pulpă și vitamine alea b+ și alte prosti acolo da nu este Adevărat frate. Toate sucurile din Marketuri sânt pline de coloranți si Spartan au tot felul de îndulcitori cu multe chimicale care îți face mult mai rău decât o bere simplă la cutie nu spun că ăla este mai bun da este mult mai grav sucurile asta numite "nasturele" îți pune ficatul și rinichii la pământ.

| BobTheCat a răspuns:

Salutare! happy
În principiu o duc bine. La o adică, sunt tânără, am viitorul în față, și am o familie grozavă (deși mai avem noi neînțelegerile noastre happy ). Totuși, uneori mă simt cam singură din punct de vedere social, în sensul că nu prea am prieteni. Am încercat de câteva ori să mă integrez în "grupul select" al colegelor mele, dar nu îmi prea iese, deoarece avem preocupări mai diferite laughing
Încerc să mă distrag și să mă axez pe lucrurile cu adevărat importante, adică educația, sănătatea mintală și familia, însă trebuie să recunosc că uneori doare să văd că alți adolescenți de seama mea se distrează împreună, în timp ce eu nu prea am pe nimeni. Din nefericire, în zona unde locuiesc, nu prea dai de adolescenți de vârsta mea, deci nu prea am cu cine să interacționez.
În plus, de parcă chestia asta nu era suficientă, am început să am dubii serioase legate de religie. Nu intru acum în detalii, dar e un pic nasol, fiindcă mama mea este o ortodoxă dedicată. Am în plan să îmi fac o listă cu întrebări la adresa preotului, chiar vreau să văd dacă îmi va oferi răspunsuri!

Îmi cer scuze pentru răspunsul acesta lung!
Zi faină! happy

| 1onur explică (pentru BobTheCat):

Salut fratele meu BobTheCathappy

Mă bucur cu Adevărat că te înțelegi bine cu familia ta și ești bine. Dacă ai ori-ce dubiu legata de religie întrebă preotul. Nu mă deranja absolut deloc răspunsul tău liniștit tinere happy prietenii ai timp să-ți faci toată viața... Important este sa ai grija in ce grupuri te implici in ce grupuri de prieteni te bagi și în ce cerc de prieteni intri fiindcă anturajele strică rău și prostește rău omul fără că să-și de-a seama ai grijă ce fel de prieteni îți faci. Mulțumesc frumos și eu iți doresc cu Adevărat multă sănătate și o zi făină de asemenea și să ți legătură între tine și familia frumoasă în continuare așa ai grija de tine tinerehappy

| aizen0567 a răspuns:

Ok în cam totul nemulțumit de mine ca nu am destulă vointa sa țin dieta și de faptul ca nu am fost angajat unde am aplicat

| 1onur explică (pentru aizen0567):

Păi și eu am fost frate de multe ori în viață refuzate de multe locuri de muncă nu trebuie Sâte lași bătut fratele meu.

Cu slăbitul poți eu dat un om întreg din mine afară bine înțeles câți trebuie și voință frate da câte kilograme ai dacă tu te deranjez că întreb frate

| aizen0567 a răspuns (pentru 1onur):

96 de kg, ideea e ca pot ci pur și simplu mereu ma prostesc și încep sa mănânc in prostie și sa lenevesc

| 1onur explică (pentru aizen0567):

Boss și eu am avut cu 1 kilogram plus față de tine in 4 luni de zile am ajuns la 72 kilograme și eu am avut probleme mai caz mai te ridici puțin mai caz iar te ridic puțin se întâmplă fratele meu nu este nimic greșit în asta bine eu mai mult m-ai ajutat munca că la muncă faci cel mai mult efort bag 10 ore după program dacă nu sunt prea obosit ies și alergat prin parc.

| 1onur explică (pentru aizen0567):

Frate ori-ce om are momente în viața de prostie uite astăzi bag cipsul în mine laughing)

| aizen0567 a răspuns (pentru 1onur):

Cum ai reușit?

| 1onur explică (pentru aizen0567):

Păi frate muncesc 10 ore pe zi și la muncă eu bag muncă nu stau acolo deloc nu mă duc la muncă să stau la țigări și ce face ăia pe acolo este jale... Eu muncesc la muncă și când vin acasă și nu sunt prea obosit frate făceam dus mă odihnesc câteva ore bune și seara pe la 7 jumate ies și alerg frate până la 9 sau 9 jumate până în 10 maxim frate

Da nu m-ai mâncă McDonald's KFS nu fumez nu beau alcool de niciun fel nici băutură de niciun fel sucuri de niciun fel nu beau fanta cola energizante nu beau de niciun fel fratele meu toate mizeriile astea conține cancerigene să-ți distrugă sănătatea omului și viața omului frate mânânc la muncă și o masa acasă atâta până în oră 6 după ora 6 nu mai mănâncă nimic frate da transpira mult eu la muncă acolo fac cel mai mult efort fizic agitația de acolo și tot fac la muncă in continu si cu programul de masă îți dai seama ca dai jos mai ales eu pe căldură asta nu mai pot mânca mai nimic...

Recunoscu că astăzi după luni bune de tot am mâncat un cips da nu am putut să-l mănâncă pe tot pur și simplu am ronțăit un pic de el jumate de pachetlaughing după l-am frământată în pachet și l-am dat la păsări în parc nu am putut sal mănâncă pe tot cipsul

| ghost0 a răspuns:

Uite bine onur, m-am lasat de tigari si am devenit mai religios, dar inca nu sunt la potentialul meu maxim. Multumesc de intrebare. Tu?

| 1onur explică (pentru ghost0):

Foarte bine frate lasă prostile alea nu sunt bune de nimic decât să nenorocescă sănătatea omul și să-ți distrugă sănătatea frate mă bucur cu Adevărat că te-ai lăsat de țigări fratele meu bravo tot respectul meu cu Adevărat.

Ce sa fac uite afară cu bicicleta frate la aer curat prin oraș să ce se întâmplă în societatea Austriacă ce mai fac nemți drogați... Haos că ne obicei aicia am vrut să mă duc la magazin să-mi iau "niste fructe"laughing)da sa închis totul de la ora 19:00 fix vinerea este program scurt aicia la magazine mă îndrept înspre o benzinărie din localitatea unde locuiesc eu i-au de acolo UN CIPS laughinglaughing) astăzi trișez și mănâncă un cips laughinglaughing dacă era deschis la magazin loam fructe.