| 1onur a întrebat:

Cum vă mai este viața? Sunteți bine? Cu sănătatea cum mai stați? ce nemulțumiri aveți de la viață?

)

Răspuns Câştigător
| iulianrebelul2452 a răspuns:

Dc ai dat add

32 răspunsuri:
| 1onur explică (pentru BobTheCat):

Salut fratele meu BobTheCathappy

Mă bucur cu Adevărat că te înțelegi bine cu familia ta și ești bine. Dacă ai ori-ce dubiu legata de religie întrebă preotul. Nu mă deranja absolut deloc răspunsul tău liniștit tinere happy prietenii ai timp să-ți faci toată viața... Important este sa ai grija in ce grupuri te implici in ce grupuri de prieteni te bagi și în ce cerc de prieteni intri fiindcă anturajele strică rău și prostește rău omul fără că să-și de-a seama ai grijă ce fel de prieteni îți faci. Mulțumesc frumos și eu iți doresc cu Adevărat multă sănătate și o zi făină de asemenea și să ți legătură între tine și familia frumoasă în continuare așa ai grija de tine tinerehappy

| 1onur explică (pentru TimberWolf):

Faci tu față și la asta ești băiat finuț.