| Sabìŋaaa a întrebat:

Cum va petrece`ti timpul liber?happy

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ce sa spun, eu imi petrec timpul liber ascultand muzica, citind, uitandu-ma la televizor(doar pe cateva canalelaughing), vorbind la telefon, pe messenger, si din pacate nu prea pot iesi pentru ca toata lumea pe care o cunosc este bolnavalaughing.
Superba zi xD

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Eu îmi petrec timpul liber intrând pe TPU, făcând curațenie prin casă când este nevoie, răsfoiesc reviste, mă plimb prin oraș, ascult muzică, citesc și mă odihnesc.
Dar tu?

Toate cele bune!happy

| Sabìŋaaa explică:

Ii bunlaughing