| Ela_8933 a întrebat:

Cum va petreceti timpul pe vremea asta ploioasa?

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Dimineata servici, stau pe TPU, o cafea cu prietenii, o bere la o terasa acoperita, o cina romantica sau un program intensiv de curatenie doar din cand in cand

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc pe mess cu prietenii si raspund pe TPU.

| lays a răspuns:

Citesc, stau pe TPU, fac sudoku :X:X, modific poze, fac placintabig grin.asta cand e iubitu' plecat la servici.cand e acasa se schimba lucrurile, ne jucam mario sa vedem care bate.de obicei punem porunci.asa ne distram. daca bat eu, il pun sa spele vasele.sau iesim afara, in ploaie.sunt o gramada de chestii de facuthappy

| aquila_4553 a răspuns:

Eu dimineata ma uit la un film. si dupa aia stau la comp si tv. uneori mai merg in vizita la prietene...si chiar afara. citesc. si cam atat.thinking