| CyPack a întrebat:

Cum vi s-a parut prima saptamana de scoala?

Răspuns Câştigător
| VannEe a răspuns:

Ok,pentru ca nu am facut mare lucrubig grin

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Tampita...

| AnneMarri a răspuns:

Grea.
Dar cum ar spune o colegă: atunci las-o jos şi odihneşte-te laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Hmm,pot sa spun ca acceptabila!
De ce spun acceptabila? Pentru ca am inceput din prima,a doua etc cu teste, teme, lecti si tra la la!laughing
Tie cum ti s-a parut?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

CyPack la tine cred ca nu o sa faceti cine stie ce ore in primele saptamani.decihappy.
Hai bft la scoalasmug
winking

| Biuka a răspuns:

Plictisitoareeeee
Am niste colegi ca pla(nu ai ce vorbii cu ei), cred ca m-am descris de vreo 30 de ori deja rolling eyes, Am numai profe tinere care nu stiu preda calumea. ca se vede pe ele oh go on. Nu poti iesii din curtea liceului sad crying, Si mai multe. Oribil :-l Vreau inapoi in generala

| CyPack explică:

Mie mi s`a parut chiar super tare...am trecut in clasa 9, la un liceu din Pascani.colegii sunt ok, prfii la fel. Chiar e calumea big grin.Succes all big grin