| Elial a întrebat:

Cum vi se par aceste nume, care va plac mai mult si care mai putin: Ane-Marie, Anemona, Maria, Anelise, Alessia

8 răspunsuri:
| adee25 a răspuns:

Mie-mi plac Anelise,deoarece e numele meu(Anelis), Alessia si Maria, deoarece e numele unei prietene ale mele.

| MLSS a răspuns:

Toate sunt frumos si speciale, dar cea mai frumos e alessia[dupa parerea nea] anemona nu imi prea place

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Toate incep cu litera A...ma rog, cu o exceptie. Si, care e intrebarea, ca nu vad niciun semn de intrebare.
Pacat de Maria ca s-a ratacit printre atatea "porecle" exotice.

| Malvina24 a răspuns:

Anelise si Alessia dar si Anemona imi plac.Ane-Marie nu imi place deloc.Maria e nume pur romanesc, e ok.

| mona a răspuns:

Alessia imi place cel mai mult dar si celelalte sunt interesante mai putin anemona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate numele care se termina in A.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place doar Alessia.
Pa, pa.

| Lacoste a răspuns:

Cel mai mult imi place Maria pentru ca e un nume des intalnit, specific romanesc.