| aLaLa a întrebat:

Cum vi se pare aceasta intrebare : http://www.TPU.ro/......-prima-la/ - (puteti raspunde )? Sunteti de acord ca site-ul TPU merita nota 10?

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

10 happy normal, mai glumesti, mai raspunzi serios, te mai amuzi pe unele intrebarilaughing[stupide]. doar e TPU, nu?laughing fiecare are o intrebare sau ceva de ziswinking

5 răspunsuri:
| MisleadMagic a răspuns:

Site-ul merita nota 10, dar nu toti utilizatorii. Probabil a fost gresit inteleasa ideea site-ul [cel putin asta cred eu], in mod normal aici trebuiau puse intrebari ce cautau un raspuns, nu anunturi de genul: "Cine imi da si mie id-ul?" sau "Vand... cine vrea?"

| selef a răspuns:

Nu merita nota 10, eu as zice un 6.

| Hmmmm a răspuns:

Sunt p acest site d aproape un an.la inceput era bine, sitel merita nota 10.asta pana cand au aprut fel si fel d copii ciudati cu probleme si mai ciudate(si aici ma refer la hannah montana, ursuleti d plus, lingure, periute si toate cele). si d parca nu ne-ar fi ajuns acesti copii au mai aprut si multe fite si impresii p aici. dupa un an d TPU nota scade.acum TPU primeste d la mine nota 9.

| Miha a răspuns:

10happyDe CE? Pentru ca unele povesti te fac sa te gandesti si la alti nu numai la tine, sau altele care iti vorbesc despre dragostehappy. Aici gasesti raspuns la orice intrebare, din orice domeniu.
Deci 10big grin

| ELD a răspuns:

Meersi:*pentru funda:*