| Me_5216 a întrebat:

Cum vi se pare "activitatea" Stelei pe acest site?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt foarte multumita de Stela. Raspunde in timp record (mai putin de o zi-doua; la cate mesaje primeste zilnic, ma mir, cum de reuseste) la toate mesajele, toate solicitarile noastre. Isi da silinta, ca acest site sa fie in continuare cel mai bun, cel mai interesant si util. Dupa parerea mea, Stela este un administrator chiar foarte bun. N-am ce sa-i reprosez. Munceste aproape non-stop, si asta se vede. Bravo ei! Respect!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Activitate constantă!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Activitate normala=activitate zero
O mana de oameni nu fac altceva decat sa citeasca mail-urile noastre cu plangeri si sa le stearga
Pe cand o renovare a site-ului? Un accent mai mare pe calitate decat pe cantitate?
Asteptam cu interes noile reforme(in caz ca nu ne mumificam pana atunci)

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Este o activitate normala, isi face treaba ca la carte...totul binehappy

O seara placutahappy

| Aero a răspuns:

Cu mine a fost destul de prompta la orice lucru "suspect" pe acest site, pe care i l-am sesizat. Face o treaba decenta pentru un admin.

| SalutTpu a răspuns:

Este buna chiar daca nu am vazut mari schimbari. Oricum nu mi-ar placea sa se faca mari schimbari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ma, Stela? E data naibii dom'le, isi merita salariul