| Timishan a întrebat:

Cum vi se pare gestul de-a inapoia un obiect primit cadou (sau mai multe, dupa caz), unei persoane ce v-a fost prietena? happy Eu am facut asa ceva (astazi), in ideea de-a da o lectie, ca "prietenul" sa inteleaga ca s-a purtat urat cu mine, si, sa nu creada ca gesturile bune m-au tinut alaturi de el sa poata face cu mine ce doreste, si sa ma schimbe intr-un fel ce mi se pare belicos.Fiti prieteni sinceri o viata intreaga, si o zi placuta mai departe!batting eyelashes wave

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E de inteles ca atunci cand suferi, cand iti simti increderea tradata sa faci astfel de gesturi. Omul acela te-a tradat si prin asta i-ai aratat ca ai mers mai departe. Ca momentul de fata nu e decat bucuria faptului ca ti-ai dat seama ca nu te merita. Ai vrut sa iti ascunzi suferinta prin acest gest extrem. Daca ai facut asta tind sa cred ca te-a ranit foarte mult. Ca aveai ceva asteptari si te-a dezamagit profund. Imi pare rau. Sper sa treci peste asta cat mai usor si mai repede.

2 răspunsuri:
| Mihaela_2782 a răspuns:

Cred ca este o lipsa de respect sa ii inapoiezi cadourile. Ea ti le-a dat ca prietena.

| Sasha_2764 a răspuns:

Nu te supara dar eu cred ca nu este un gest prea frumos sad
Daca asa ai crezut tu, ti-ai acultat inima si ai facut ceea ce ai crezut ca este mai bine happy, toti facem greseli! happy
O zi placuta si tie! :* happywave