| NoIdentity a întrebat:

Cum vi se pare ideea ca o fata ar putea fi mecanic auto? dau funda love struck la cel mai interesant raspuns

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca doresti sa practici aceasta meserie si iti place, nu e nici o problema.Este o meserie foarte bine platita, trebuie sa-ti placa si in timp daca intri in tainele ei si simti gustul banului castigat in urma muncii prestate poti sa traiesti foarte bine. Priveste in jurul tau si vei vedea cate masini sunt incat cu greu poti gasi un loc unde sa-ti parchezi masina.

| AlexAleex a răspuns:

Da pentru ca este un lucru obisnuit...

| Genius21 a răspuns:

De ce ideea asta mă duce cu gândul la un film porno...

| treipuncte a răspuns:

E greu pentru o fata mecanic auto...nu ti-as recomanda.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Am in firma o mecanica auto si o inginera auto deci nu mi se pare nimic anormal, cu exceptia faptului ca iarna fac foarte greu fata frigului, desii service-ul este tinut constant la 23 de grade, exista mereu cate ceva de facut afara, un tir cu ceva probleme, un taximetrist grabit care nu o mai pune pe elevator, etc.

| ana_9489 a răspuns:

Pai daca iti sta bine in costum de mecanic e ok dar daca nu vrei sa devi alceva si castgi si bine fate dar gandeste-te bine