| MihaiA a întrebat:

Cum vi se pare melodia Coldplay - Viva la vida? Mie mi se pare geniala. Si cine se prinde despre cine canta in melodie. sa spuna. ala care raspunde primul primeste emblema big grin

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Nu-mi plac versurile, melodia imi aminteste de una veche, oricum este frumoasa ca melodie, nu ca versuri. S-ar putea sa se refere la Napoleon.

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Multumesc MihaiAbatting eyelashes Daca spun inca o data Napoleon, la o alta intrebare a ta, mai primesc o emblema? big grin

Shin
| Shin a răspuns:

Nu cred ca se stie exact... Dar majoritatea zic ca este vorba de caderea imperiului roman... Altii spun ca este vorba despre Iisus... Cine stie oare exact?
Oricum. este o melodie cu adevarat superba happy
Numai bine, Shin.

| andreea89 a răspuns:

Despre un ....rege?big grin

| MihaiA explică:

Amar, intr-adevar... melodia se refera la Napoleon. Felicitari. ( asta nu va impiedica sa va spuneti parerea despre melodie, deoarece chiar e superba )

| MihaiA explică:

Amar, nu laughing din pacate nu. dar ma mai gandesc la alte intrebari tongue desi vad ca lumea nu mai raspunde, pentru simplu fapt ca s-a dat emblema tongue

| BluePuff_3062 a răspuns:

Despre Cavaleria romana si Ierusalim?

| eunutuu a răspuns:

Nu's sinura (stiu ca a trecut un an si e cam tarziu dar...) dar melodia se numeste (de fapt se numeste dead and all his friends) asa cum se numeste si ultimu episod sin sezonu 6 din grey's anatomy si are ceva legatura.happy