| GoldandSilver a întrebat:

Cum vi se pare Psy? scuzati categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna laughing. Pai mie imi place stilul lui si cum canta. Chiar daca multi il considera un idiot nord-coreean eu cred ca a facut o revolutie cu melodia lui ''gangnam style''. nu nu mai spun ca eu ador melodia aceea. Are o voce buna si imi place cum danseaza. Nu-l consider deloc un idiot, ba dincontra.happy

6 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Impi place de el, e f amuzant si daca nu canta 'gagnam style' nu cred ca il cunosteam laughing

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Da îmi place.
Dar nu pot să zic că îi cunosc melodiile, îl cunosc doar după melodia Gagnam Style laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa il aduci la Dragoste si sex?

| Antoniacopiluța a răspuns:

Buna! Mie una imi place de el, si cum canta "Gangnam Style"

| InnocentLoovee a răspuns:

Salut,
Mie una imi place laughing

| TheoRossi a răspuns:

Amuzant happy