| kidda97 a întrebat:

Cum vi se pare vara aceasta? Mi-e mi se pare super tare :X Foarte Multa Distractie :X

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Vietuiesc in centrul tarii! Vreau sa-ti spun ca am fost inundat de 7 ori vara asta. Am scos sute de litrii de apa cu galeata. Primarul nostru este un incompetent, nu dispune de pompe in caz de inundatii!
Crezi ca asta inseamna distractie? Eu cred ca e adrenalina si teama. Sper sa am parte si de distractie, vacanta abia a inceput...

4 răspunsuri:
| Georgiiiii a răspuns:

Mie nucrying

| beka a răspuns:

Nu stiu d unde esti... dar la mine numa vara nu iilaughing)laughing d 2 saptamani doar d ploii am partehee heedistractie placuta incontinuare daca la tine ii soarelove struck

| candydream a răspuns:

Nu va fi distractie pana nu se face cald, am inteles ca trece saptamana asta si se va incalzi vremea(sper sa fie asa)pentru ca sunt satula de tv si calculator. Vreau sa stau la plaja, sa merg cu cortul si macar sa lenevesc afara la soare.

| kidda97 explică:

Nici un raspuns nu e pe placul meu ...chiar daca a plouat nu conteaza unde esti sau ce vreme este conteaza sa fi cu prietenii tai si sa te distrezi...asa ca o sa las pe cei de la "Toti pentru unu" sa imaneze fundita big grin