| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare zodia gemeni?

Răspuns Câştigător
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Foarte frumoasa, imi place ca vad dublu 2 oameni(adica zodia aceia). Ce tot vorbesc ii cea mai buna zodie.EEEE.Draqu nici nu stiu ce sa mai zic ca sa-mi dai funda aia. lol

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Ma inteleg cel mai bine cu cei din zodia gemeni love struck Deci evident imi place zodiahappy

| Ioana2518 a răspuns:

Eu sunt in zodia Gemeni. M-i se pare o zodie ff frumoasa:X.Desii unii zic ca persoanele aflate in aceasta zodie, au doua fetestraight face. Nu inteleg de ce! Multe persoane mi-au zis ca sunt o fata asa cum ar trebui sa fie toate. mi-au zis chiar si adulti, copii, oameni invarsta, adolescenti ca sunt o fata de treaba si ca se pot baza in mine de cate ori au ei nevoie.Si asa e.Persoanele in aceasta zodie, adica, Gemeni sunt persoane care sunt sociabile, de cate ori ai nevoie si te pot ajuta, o fac cu cea mai mare placere.
happy

| Mary Marry a răspuns:

Una nasta!
Tata e gemenii si mereu ma cert cu el. E aerian(zodie de aer)si mereu distrat, chiar are 2 fete si cateodata il prind cu minciunica happy. Plus ca habar nare sa se organizeze.Si nu numai tata, si fratele meu e la fel, gemeni si are aceleasi ''calitatii'' ca tata.
Si iti dai seama ca mie nu imi place asta, eu fiind o fecioara ca la carte big grin, adica ce scrie in articole despre zodia asta, exact aia sunt eu. happy

| romichete a răspuns:

Zdrentze mari