| roby2oo0 a întrebat:

Cumm as pute sa-i spun unei fete ca o placbig grin? rusine numi este dar nu stiu cum sa-i spun are 10 ani si ea ca si mine dar vreau sa-i spun pe messenger big grin

Răspuns Câştigător
| Amaliutss a răspuns:

Stai ca'ti spun eu, deci spui ce'ti spun eu in ghilimele ok? "Buna cf? as vrea sa-ti spun ceva, dar nu stiu cum sa o fac ca sa intelegi mai bine... mie imi place de tine ft mult, si as vrea sa stiu daca si tie iti place de mine"fundita?

1 răspuns:
| frumusicclaudic a răspuns:

Te plac tu ma placi ( asta ii spui)