| LupusDei1993 a întrebat:

Cunoasteti fete/femei ce se descurca cat de cat la munci mai intense?
O alta intrebare, ce parere aveti de "domnisoare" cu musculatura mai multa?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da, mai mult vad noaptea vad femei la munca intensa pe internet

| Drimmero a răspuns:

Cunosc si am o parere buna despre ele.

Iar despre femeile cu muschi...nu ma atrag, nu au pic de feminitate, nu ma atrag. Mai ales alea exagerate facute tanc...bleah!

| SilentRain a răspuns:

Da

| Hammurabi a răspuns:

Îmi plac "domnișoarele" cu pectoralii mari și dezvoltați (cupa D) happy

| mentholinks a răspuns:

Nu-mi plac. Femeile trebuie sa fie gingase. Dumnezeu a facut femeia pentru barbat si barbatul pentru munca.

| Plato a răspuns:

Bunica se descurca la munci intense.

Cred ca femeile ar trebui sa fie femei, nu Hulk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu o powerliftera.

O parere buna, aratã misto multe. Cum e asta.
https://www.youtube.com/watch?v=_khivNnWuVs&feature=share