| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un psiholog din Chile, Copìapo care asculta muzica metal si e chitarist in trupa sa. Nu vi se pare cam nepotrivit sa aiba aceasta profesie de psiholog? Are parul foarte lung si se imbraca mereu in negru happy

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt si popi rokeri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ar fi nepotrivit? De ce ar conta aspectul si pasiunile omului daca el e bun in ce face? Ar fi nepotrivit daca ar fi pe langa meseria pe care o practica.

| Anirbas a răspuns:

E depresiv? E schizofrenic? E bipolar? E sadic? Nu? Inseamna ca e sanatos psihic. Iar asta ce inseamna? Ca e capabil sa vindece.