| anonim_4396 a întrebat:

Curand vin Sfintele sarbatori Pascale, si cum nu voi fi in zona va urez de pe acum Paste fericit, plin de bucurii si realizari.
Sa fiti iubiti si respectati!
Mi se alatura cineva?
http://s6.netlogstatic.com/ro/p/oo/132802795_16680118_17 271199.jpg

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa te uit mai Carmen, tocmai Nicu Nebunu? iti doresc multa liniste sufeteasca, intelegere si la muti ani! kiss

fratele tau virtual Nicu!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un paste fericit, stejara love struck
si tuturor TPU-istilor!

| Biby a răspuns:

Buna.
Iti urez si tie Paste fericit!kiss
La multi ani!

| remus a răspuns:

Sarbatori fericite alaturi de cei dragi tie, Cristos a inviat!

| Ada_3811 a răspuns:

Eu sunt alaturi deorece chiar daca sunt copil este foarte bine sa iubim si sa respectam mai ales in saptamana mare inainte de Paste.