| anonim_4396 a întrebat:

Curand vine ziua de 8 martie, si nestiind daca voi avea timp sa intru pe TPU, urez tuturor doamnelor si domnisoarelor de pe TPU o primavara plina de iubire, fericire, sanatate si respect!
La multi ani!
Mi se alatura cineva?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

stejara,iti doresc sa ti se alature primavara!
(in Timisoara si azi s-a scremut un pic sa ninga si tot frig,frig, frig)
In locul florilor de primavara(nu stiu ce m-a apucat) uite ceva funny, ca de la copiii care spun lucruri incredibile.Merge?
1.De ce isi fac oamenii mari cadouri?
Oamenii mari isi fac cadouri ca sa nu fie nesimtiti.
2.Ce este igiena?
Igiena este cand vin neamurile si vad ce curat e in casa.
3.Ce inseamna cuvantul "modern"?
Modern e cand vezi ceva frumos si scump si n-ai bani.
4.Ce este tristetea?
Tristetea e cand un om vine la altul si bea mult.
5.Ce este sufletul?
Suflet este cand iti pune mama prajituri pe farfurie si tu ii lasi prajituri si lu' ala mic.
6.La ce folosesc sprancenele?
Sprancenele folosesc ca sa tina fruntea sus, sa nu-ti vina fruntea pe ochi.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Multumesc frumos! La multi ani si tie!
Numai bine!

| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu da.

| Zazu a răspuns:

Stejarel,un 8 Martie plin de fericire si liniste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumim,la fel.La multi ani si o primavara minunata tuturor!