| kovacsalex1995 a întrebat:

Da as vrea sa vina Miley in romania o ador foarte mult si daca vreti sa vorbiti cu Miley Cyrus astea sunt idurile ei : princessmiley_101 si c_myley@rocketmail.com

31 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Off...Domanee..Stai linistita ca Miley nu vine aici.winkingNici nu stiu daca ea stie de Romanialaughing
Id alea nu sunt ale lui Miley.Asa isi fac unii id numai sa creada uni ca sunt ei cine stie ce vedete.big grin

| fluturas a răspuns:

Wooooow ma miley laughing rolling on the floor in RRomania laughing

ioi miley si'o facut id cu princess? thinking laughing rolling on the floor stai repede sa-l bag si eu in lista laughing rolling on the floor rolling on the floor

da daca ai idu ei cum de l-ai pus pe site laughing rolling on the floor

da ma si eu am idu lu hannah laughing rolling on the floor

pai daca ii ai idurile dc nu o intrebi cand vine?

si raspunsu ti-l zic eu niciodata laughing

acum serios .imi place miley dar nu cred ca o sa vina vreodata in Romania sau ca idurile acelea sunt a le eiwinking kiss

Shin
| Shin a răspuns:

@bizzare, Shhhtttt... Ne deconspirezi pe amandoi tongue
Shin

| JackieSue a răspuns:

Pai tu poti s-o adori, dar ea are doar 16 ani.Crezi c-o sa vina tocmai in Romania din Texas (sau unde sta eathinking)? Si cat despre id-uri...nu stiu de unde le ai, dar sunt false:p scuze de dezamagiri, dar sunt false...sunt tot felul de prosti care doar se prefac ca sunt Miley sau alte "vedete"...

| JackieSue a răspuns:

Si zau...acum ea da interviuri ca nu este printesa, este chiar modesta, nu se considera cine stie ce vedeta, dar stiti...isi face id cu princess...rolling eyes.

Chestia asta e de lol...

| Butsilee a răspuns:

SCUZA-ma dar nu sunt acestea id-urile lui miley!laughinglaughinglaughingsau poate ai dreptate...adr nu divulg secretele...hai va pop daca vreti sa vorbim, .mary_coolgirl01 va astept! kiss!

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu o sa vina niciodata...nici macar nu e cine stie ce vedeta! Daca stau sa ma gandesc...cred ca nu stie ca exista Romania...rolling on the floorrolling on the floor
Sa stii ca nu numai Miley se scrie cu litera mare la inceput, dar si Romania la fel se scrie!
Deci...nu-ti face sperante ca o sa vina ''Princess Miley'' in Romania...laughingrolling on the floor

| Abcfunny a răspuns:

Am vorbit eu cu Miley si nu vine in romania... DNEE! iar id-urile ale ti leai facut tu la vrajeala

| Abcfunny a răspuns:

Dyanna numai jigniiii lumea... s stii ca nu-i frumosstraight face

| Abcfunny a răspuns:

Si eu am 15 ani si imi place miley... e problema mea ce-mi place ...si nu esti tu in masura sa ne judeci!

| Abcfunny a răspuns:

Mda...tocmai am vb q miley(dp id-urile astea) si mi-a zis ca-mi da si dupa o intorcea ca e la studio si vorbim peste 1-2 ore... tu ai vazut-o la web?

| Abcfunny a răspuns:

Ca-mi da web* (sorry m-a luat valu)

| Jonsdottir a răspuns:

laughing copilash mic si prostut laughing (ai 10 ani sau 11? eu am 11) rolling on the floor Miley nici nu stie ca exista romania, dar sa mai sustina un concert aici? ma rog, mintea unora e limitat ( sorry daca te-am jignit) rolling on the floor

| eliza a răspuns:

Buna! la id am si eu rocketmail inseamna ca sunt ruda cu ea cine vrea autograf de la ruda lui miley cirus? si ea o s-a vina peste vreo 2-5 ani. pa pa!

| ionnik a răspuns:

Pai thinking n-are ce cauta aici straight facestraight facestraight face nu e cine stie ce starleta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am id'ul pamelei andersooonlaughing)
Detalii la mine sau Shin... el vorbeste des cu eabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca copiii din ziua de azi nu mai pot fi salvati... Ajutorrrrrrr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acestea sunt intr-adevar ID-urile lui Miley dc nu vb tu cu ea ca sa o intrebi cand vine in Romania?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat. minti. i-durile lui miley care leai spus tu sunt false .asa...ca sa stie toata lumea ca tu stii i-durile lui miley, care de fapt sunt false

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca inseamna titlul unei poze pentru ca am mai vazut poze cu titluri cu numere.Este cea mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca Miley Stewart va veni in Bucuresti sa dea un concert dar cand in ce zi si la ce ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unei prietene de ale mele i-a dat accept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelea chiar sunt id-urile lui miley?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelea chiar sunt id-urile lui miley ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost de cateva ori in america si am fost o data la concert ba chiar am obtinut si un autograf de la miley, e tare draguta dar trebuie sa vorbesti in engleza cu ea, cel putin eu stiu engleza nu ca voi prostii de pe net scuzatima acum trebuie sa merg la mol pentru cumaraturi zilnice chau big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello my neme is ana y em the best friends of miley idi of miley is personal end is for well family end not for you! End for my, END NOT FOR YOU, this idis is disemble by by, god bybig grinbig grin

| Magduttza a răspuns:

Ms pentru id de la miley da-mi id tu

| ionut703 a răspuns:

Miley nici nu stie de romania si id-urile alea le ai facut tu.