| anonim_4396 a întrebat:

Da chiar atat de greu e sa puna o optiune in care sa-ti stergi contul? Incredibil. Eu ma iau direct de experti, de april in special si ghici ce: Nu imi inchide nimeni. I-am trimis un mesaj mai de mult Ralucai, administratorul site`ului si degeaba. Chiar atat de greu e?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu mai intra pe site! E atat de simplu!
In fond, ce date asa de importante ai dat la inscriere, incat sa fie nevoie sa te agiti atat ca sa dispara? Oricum aceste date NU sunt vizibile pentru ceilalti useri. Relax!

| Silvia a răspuns:

Dar de ce trebuie neaparat sa il stergi? Dai logout si gata.Nu mai intrii. Dar Raluca iti va sterge contul daca ii trimiti mesaj.Asa ar trebuibig grin.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Leaga-te de mine, ca tot ce am in plus fata de tine e doar un chenar. Frumos asa?

| vilmaristul a răspuns:

Fa ti temele pe site, si dispari imediat ce te prinde!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ai un pic de răbdare, Raluca nu poate răspunde la toate email-urile instantaneu.
Scrie-i pe privat și imediat ce-l va citi îți va respecta dorința.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvia, pentru ca daca vreau sa-mi sterg informatiile de pe acest site. Este ca si cum as trece in alta retea laughing Legiuitoarea, i-am trimis e-mail si i-am trimis si pe privat mesaj