| user937483737banned a întrebat:

Da chiar, d.c nu se mai dau monede p.t raspunsuri bune? au saracit astia de la TPU )))?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Pentru acele monede trebuie sa-ti dedici viata intreaga acestui site, sa nu-ti ramana timp liber deloc, si pentru ce? pentru 50 maxim 100 de lei? laughing mai bine ia-ti tu ce vrei din banii tai si nu mai astepta imposibilul! De ce zic asta? Pentru ca daca ar impartii acele monede pentru toti cei cu raspunsuri bune ar fi razboi aici, si chiar este uneori si fara acele monede laughing dar nu asta e ce vreau sa zic, ce spun e ca daca ar impartii acele monede oricui si oricand acest site nu le-ar mai aduce nici un castig, ba dinpotriva, ar trebui sa mai aduca ei bani de acasa ca sa ajunga la toti... laughing

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu monede se da ci funde, iar acele funde dau utilizatorii care au pus intrebarea si daca cred ei ca le-a folosit raspunsul dat, daca nu le-a folosit la nimic nu mai dau nimic! Totusi cateodata adminii acestui site ii obliga sa aleaga un castigator si sa dea cuiva funda altfel aleg ei pe cineva care a dat mai multe raspunsuri, nu conteaza daca au ajutat sau nu acele raspunsuri... laughing

| user937483737banned explică (pentru lpavel):

Ma refer la monedele alea de poti cumpara premii, parfum, ce mai au ei in magazin premii