| Bianca_4346 a întrebat:

Daca a-ti putea lua locul unei vedete, pe care a-ti vrea sa o inlocuiti? eu pe Lili Sandu in Romania si din afara:Eva Longoria

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Oo...pai din Romania pe Laura Cosoi...pentru k arata bine. o cheama Laura k si p mine, si...pentru k e iubita lui smileyrolling on the floorlove struck
si din strainatate...pe fergie...pentru k a avut o viata destul de grea si a fost foarte puerik sa treaca peste tot!happy

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

De la noi Jasmine - cea cu dansul oriental, si de afara, Sharon Stone! dar numai o luna, doua, nu mai mult!

| Bianca_4346 explică:

Aaa si chiar daca nu e cunoscuta(sau e?)iubita lui Alex Velea:Xbig grin

| kayan a răspuns:

Eu, in Romania, pe Marian Valorosu... big grin
... si din afara pe Michael Jackson... a, stai c'a murit asta straight face

| hândel a răspuns:

Pe Sylar din Heroes, dar sa aiba si puterile. happy

| kitty_8919 a răspuns:

Din romania pe Nicoleta Luciu, iar din strainatate pe Beyonce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

As vrea sa fiu Paris Hilton sau Lady Gaga

Bybye

| Diva a răspuns:

Eu sunt eu nu vreau sa port o masca cu chipul altei persoane

| albastrel a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Alina din Romania si Alina din strainatate big grin

| anonim_4603 a răspuns:

Miley Cyrus sau macar sora ei mai mica Noah Cyrus, desi nu e o vedeta

| Silvia a răspuns:

Din Romania, Delia Matache[nu neaprat as vrea sa fiu, dar imi place multlove struck] si de afara Pink [o adooorlove struck]big grin

| SweetCandy a răspuns:

Ms de funditalove struck

| Bianca_4346 explică:

I looooove smiley:X:X:X:X si fergie e foarte draguta

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...as vrea sa fiu Shia LaBeouf. big grin

| Ioana_8202 a răspuns:

Pfff is multe... dar decat sa ne imbatam cu apa rece mai bine suntem noi asa cum ne-a lasat Dumnezeu...happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Hmmmm pe Britney sau Miley

| MusicisMusic a răspuns:

Hehe... din Romania o admir foarte mult pe Lili Sandu si pe Gina Pistol(pentru faptul ca au o personalitate puternica si pentru sufletul lor) iar din afara, cred ca Katie Holmes sau de ce nu Demi Lovato?!