| anononymos a întrebat:

Daca ai avea un duf si ti-ar de 3 dorinte ce ti-ai dori?

10 răspunsuri:
| Asdffk a răspuns:

Ei bine eu. nu am un 'duf'!

| MasterOfDisaster a răspuns:

1. Sa stiu ceea ce am nevoie, ce e bine pentru mine, ce ar trebui sa imi doresc.
2. Sa mi se indeplineasca orice dorinta mereu.
De aici incolo totul ar trebui sa mearga usor.
O seara frumoasa!

| Fridăm a răspuns:

Ar fi o prostie să spun că mi'aş dori pace, armonie, etc, deoarece în mod clar m'aş gândi întâi la apropiaţii mei, să le fie lor bine, apoi mi'aş dori să mă pot teleporta în orice moment într'un anume loc (ştiu eu care) fără a mi se simţi lipsa şi să revin la fel de uşor, iar ultima dorinţă aş păstra'o un timp, cu cele două de mai sus mi'ar fi de ajuns, pe moment.

| Morrígu a răspuns:

Aripi.

| anononymos explică (pentru Morrígu):

Nr. 2 si 3 unde e

| Morrígu a răspuns (pentru anononymos):

Dacă o am pe prima de celelalte două nu mai am nevoie.

| anononymos explică (pentru Morrígu):

Am inteles

| whattt a răspuns:

Reset la viata
dragostea unei fete si mi-ar fi de ajuns
dar si sanatate

| sbafbsvlisach a răspuns:

Pai...nu cred ca se pun si dorinte de genu: imi doresc sa am cate dorinte vreau, asa ca presupun ca prima ar fi ca eu si oamenii alesi de mine sa fie nemuritorilaughing a 2-a sa am cate haine, accesorii electronice carti si bani vreau, si a 3-a ar fi ca visul meu sa devina realitate.Niciodata nu m-am gandit cu adevarat la asta.Ma cam pune pe ganduri:-s

| pisi99pusy88 a răspuns:

1.Sanatate.
2.Fericire.
3.Iubire.