| MsGringer a întrebat:

Daca ai descoperi ca mai ai 3 luni de trait, cum ti-ai trai viata?thinking

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bună! Aş încerca să îmi îndeplinesc dorinţele şi mi-aş petrece cât mai mult timp cu fiinţele dragi mie.winking

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As vinde tot ce as avea si as vizita Norvegia.Si dupa aia sa nu mor si sa nu am unde starolling on the floor
Ce poate fi mai magnific decat sa mori urmarid apusul pe un fiord?hee hee

| JuLien a răspuns:

Ca un nebun.:X:X

| smile a răspuns:

Mi0as vedea in continuare de viata cat mai am din ea

| MsGringer explică:

Visavis:E o intrebare...dmne ce oamenistraight face

| emoboy a răspuns:

Poi daca as stii cu siguranta as face ceva nebunesc, ceva ce mi-am dorit.

| visavis a răspuns:

In primul rand nu poti "descoperi" cat mai ai de trait, nimic in lumea asta nu este certitudine, totul este relativ, poti da coltul in orice moment, deci; carpe diem