| FuckTheRules a întrebat:

Daca ai descoperi ca mai ai doar 6 luni de trait, cum ti-ai trai viata? >:

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

As trai normal asa cum mi-am trait viata pana acum

| TeoDoraAa a răspuns:

Orice pot!
As face ce nu am facut. De ex: sa ma dau la bunjee jumping, etc. etc... Sunt multe lucruri...
As profita din plin de ele 6 luni pe care le amhee hee

| dreamout a răspuns:

M`as sinucidelaughing
glumeschappy
Pai, nu stiu. As incerca sa ma inteleg bine cu cei pe care ii detest(asta imi aminteste ca ma injur cu ex`ul si trebuie sa incetamtongue), sa le fac prietenilor surprize, sa imi ajut parintii, ca sa isi aminteasca cu mare drag de minehappy si desigur, le fac lista cu flori pe care le vreau la mormanthee hee
As merge prin disco non`stop, as incerca ceva droguri.si tot ce nu am facut pana acumwinking

Totusi sper sa nu aflu de astea, ca probabil vreo 1-2 saptamani as fi panicata, desi sincera sa fiu, nu prea imi iubesc viata:p

| Scuturici a răspuns:

Orice sa ma distrez, sa imi petrec timpul cu prietenii, rudele si nu as mai merge la scoala laughinglaughing decat o sap. sau 2. Oricum as fi totusi trista stiind cand o sa mor. Ori as face cumva sa nu mi se intample nimic (daca e vorbe de un accident) sau daca este din cauza unei boli pur si simplu ma distrez cu cei mai dragi.

| printz3sa a răspuns:

Cat mai aproape de prieteni si de rude no imi faci cont la cinemagia:Xplzzzzzzzz

| WinterInMyHeart a răspuns:

As face tot ce nu am facut pana acum