| raluca_ingerash a întrebat:

Daca ai facut sex inainte de a-ti veni ciclul menstrual, se poate spune ca nu mai esti virgina?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dupa primul contact sexual, indiferent daca ai sau nu menstruatie, nu mai esti virgina. Asadar, cu certitudine nu mai esti virgina daca ai facut sex.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bineinteles ca nu mai esti big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca ai facut sex nu mai esti virgina.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Virginitatea nu are legătură cu ciclul menstrual. Dacă ai făcut sex nu mai eşti virgină.

| bluerose a răspuns:

Pai daca ai facut sex, indiferent cand, cum sa mai fii virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sperie din ce in ce mai tare intrebarile astea... Copilelor astora nici nu le vine primul ciclu (asadar au pana in 14 ani) si deja fac sex, nici nu vreau sa ma gandesc pana unde se va putea ajunge. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca faci sex dupa ciclu ramai virgina?

| alynutza_4997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahahahaha asta a cui mai e intrebarea?