| Narfundo a întrebat:

Daca ai fi pus sa alegi intre viitor si trecut, ce ai alege? Sa zicem ca ai avea posibilitatea de a te teleporta{masina timpuluitongue}...care ar fi prima pers care ai vrea sa o intalnesti?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Timpul trece, fie ca vrem sau nu.
Decizia de a ne vedea in trecut sau viitor depinde de felul in care timpul care a trecut si-a pus amprenta pe noi, felul in care viata si-a jucat cartile cu noi.
Trecutul meu, dar si viitorul sunt neclare pentru mine.
As da timpul inapoi, sa ajung in locul in care stateam singura si priveam muntii, iar la 2 metri de mine era prapastia. As da timpul inapoi, pentru a ajunge in momentul in care vroiam ca timpul sa tina cu mine si sa se opreasca. Viitotul as vrea sa-l vizitez doar pentru ca exista posibilitatea sa simt ce simteam in trecut. In rest, am rabdare ca timpul sa isi faca datoria.

Sa dai timpul inapoi. multi vor sa faca asta.

2 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Viitorbig grin sunt curioasa sa vad ce ma asteptawaiting

| Tofity a răspuns:

Hmmmthinking cred ca in trecut...pai un om minunatwinking