| Narfundo a întrebat:

Daca ai fi pus sa alegi intre viitor si trecut, ce ai alege? Sa zicem ca ai avea posibilitatea de a te teleporta{masina timpuluitongue}...care ar fi prima pers care ai vrea sa o intalnesti?tongue

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Viitor.Desi nu cred ca m-ar mai surprinde cevathinking

| Libelle a răspuns:

In viitor.
pai pe cine sa vreau sa intalnesc in viitor...nu se spunetongue

Elianna
| Elianna a răspuns:

In trecut! Tata! Care s-a stins de mult!

| UninspiredName a răspuns:

Mm. m'as duce in trecut pentru ca mi-a placut si as vrea sa il intalnesc prima oara pe tipul cu care sunt acum...sa vad si eu cum era cand era mai mikbig grin

| BucatăDeTort a răspuns:

Intre viitor si trecut as alege... prezentulwinking
trecutul nu l-as schimba pentru ca mi-e frica de consecintele pe care le-ar avea, iar cu viitorul o sa am o discutie face-to-face cat de curand(e mai palpitant sa nu stiu ce ma asteapta... altfel care ar fi farmecul "viitorului prezent" tongue)