| Raluca160899 a întrebat:

Daca ai gasit o lampa fermecata, si ati putea indeplini 3 dorinte cuiva.Cui si ce dorinte?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un cocalar la alegere de pe haifaiv. I-as cumpara o viata. I-as mobila-o.Si i-as da bonus si o gagica, ca l-a lasat manaoh go on

daniela
| daniela a răspuns:

Sanatate intregii familii, fericire si noroc copilului meu, si sa trecem cu bine de perioada asta idioata in care traim

| lays a răspuns:

O masina iubitului meu, o casa la tara mamei cu o gradina frumoasa si ultima.ma mai gandescbig grin

| anduta160 a răspuns:

In primul randul sanatate tuturor apropiatilor mei, unei persoane dragi mie sansa de a merge din nou si a 3 a o pastrez doar pentru mine.happy

| ChristinaO a răspuns:

Sanatate fericire si nu in ultimul rand...baaaanibig grin