| Mary12 a întrebat:

Daca ai merge intr-o calatorie pe mare, si ar trebui sa iei trei lucruri. Naufragiat pe o insula pustie ai folosi : o sticla cu apa, o funie, o bricheta, o lanterna, o busola, o harta, o haina, un mar, o punga de cipsuri, si un cort? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lanterna, busola si punga cu cipsuri.

9 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

O lanterna, o busola si un cort.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

1. O sticla cu apa sa nu mor de setehee hee ( apa din mare e sarata. iach)
2. O punga de cipsuri sa folosesc farmiturile pentru prinsul pestilor
3. O bricheta sa gatesc pestitongue

| inger02 a răspuns:

Eu as alege asa : o lanterna o busola si un cortwinking

| Darkness150 a răspuns:

Eu as alege doar o busola. Daca mi-e sete beau sucul de cocos, adapost pot sa-mi fac, de mancare pot sa intru in apa si sunt scoici, iar funie pot sa-mi fac din liane.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul gand care mi-a trecut prin minte inainte sa termin de citit intrebarea asta a fost:o femeie.laughing
O sticla cu apa, un cort si o bricheta.
-Figura de intrebare-laughing

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Hey mary cf? eu as alege un mar o punga cu cipsuri si o haina.mai vi in parc disera?

| AnNa_2342 a răspuns:

Lanterna,busolo,harta...

| Andreea4509 a răspuns:

Bricheta, cortul, harta

| Aryna20 a răspuns:

O sticla cu apa, o lanterna si un mar