| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai pleca maine definitiv din Romania, in ce tara te-ai muta si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbados, Caraibe. Pentru că-mi plac țările exotice cu plaje exotice. happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa mor si sa raman in rai decat sa plec in alta tara. Tot mai bine e lamga dumnezeu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Olanda.
Nu e caniculă
Lumea vb engleza la perfecție
Infrastructura impecabila.
Stau ei mai prost la capitolul mancare dar ehh.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

America. Pentru ca gasesti orice clima si forma de relief vrei, acolo.
Plus ca sta foarte bine cu resursele. As cauta o zona mai muntoasa de acolo.
Si limba e usor de invatat (perfectionat).

| Celcestietot a răspuns:

Aș pleca în SUAwinking

| RKBlue a răspuns:

Noua Zeelanda.
1)Limba oficiala e engleza
2)Are o clima pe placul meu(in mare parte)
3)Natura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SUA.
Pentru ca vreau sa lucrez acolo si e țara cu cele mai multe posibilitati pentru mine.