| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea alege cum sa fie apocalipsa, ce ai alege?

10 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Foc. Sa ardem de vii. Sau extrema cealaltă. Apa, multa apa. Sa se ridice nivelul oceanelor si sa vina o tornada care sa ne înghită pe toți.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

E suficient sa faca impact un asteroid intr-un ocean ca ne-am ras de pe fata Pamantului!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, adevărat, dar mie mi-ar placea sa mor intr-o tornada laughing Iubesc forta centrifuga.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Bwhahahahaha,, oricum am da-o aici tot o sa iasa nasol pentru muritori/

| CatalinVictor1985 a răspuns:

As alege sa fie in alta galaxie unde nu locuiesc decat specii rele sau unde nu locuieste nimeni

| anonim_4396 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu la asta m-am referit
Si in speciile alea rele ar putea sa fie si specii bune

Răspuns utilizator avertizat
| NotMyFault a răspuns:

Explozie nucleara.

| miolina a răspuns:

Sa cada pesti urias din cer dar in acel moment sa ai un aparat mare care sa-i friga pe loc si n-ai mai muri. Intelegi viitoarea munca?

| Anonim141297 a răspuns:

Sa nu existe!