| Denii10 a întrebat:

Daca ai putea da banii sa iti afli viitorul, ai face-o?

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Nu, nu as vrea sa imi aflu viitorul nici daca m-ar ruga cineva sa mi-l spuna. Vreau sa traiesc, sa las totul sa vina de la sine, ce rost ar mai avea daca am sti spre ce ne indreptam?

| elasexygagica a răspuns:

Daca dau toti banni doar ca sa aflu viitorul, cum imi mai fac un viitor fara bani?

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu. Nu pentru ca miar parea raw de bani. insa e mai palpitant sa nu iti aflii viitoru. daca sa zicem as sti de acum ca o sa intru la cea mai buna facultate din Buc de ex cand as ajunge in a12a nu mas mai agita asa tare, nu ar mai fi suspansul acela big grin

| xcandyoyo a răspuns:

Nup

| Denii10 explică:

Multumesc mult ca ati raspuns sincer, spun eu acum as vrea sa va spun si parerea mea.
Sunt de acord cu "pantera" deoarece viitorul il stie numai si numai Dumnezeu
Referitor la intrebare, nu am postat asta pentru ca eu vreau sa merg am postat aceasta intrebare pentru a afla diferite pareri.
Unii spun ca ar merge, altii nu.
Numai bine!

| pantera_6581 a răspuns:

Denii eu iti zic sincer... Viitorul nu il stie nimeni in afara de Dumnezeu. Nimeni nu il poate stii nici cea mai "scumpa" vrajitoare. Revenind la intrebarea ta. Eu in viata mea nu as da bani pentru a afla viitorul. A si inca un lucru... Chiar daca ar fi adevarat nu as vrea sa il aud deoarece viitorul are un farmec aparte si vreau sa imi traiesc viata pasind in viitor cu sufletul in dinti si sa ma bucur sau sa ma supar de tot ce mi se intampla. Nu sa stiu deja ce ma astepta. Asta e sfatul meu, dar decizia iti apartine.