| Alyra a întrebat:

Dacă ai putea da timpul înapoi și să faci alte alegeri în viață, ai face-o? Dacă da, la ce vârstă ai alege să te întorci?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Da. Adesea ma gândesc la trecut, și la ce multe greșeli am făcut. M-am comportat oribil, mai ales cu părinții mei. Amândurora le-am adus multa suferință și multe necazuri. M-aș întoarce pe la 11-13 ani, când aveam aceasta vârstă ma comportam ca un derbedeu, și regret asta enorm.

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Da as face alte alegeri, m-as intoarce la varsta de 30 dar cu mintea mea de acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Probabil as strica ceva, daca as incerca sa modific lucrurile

| Drimmero a răspuns:

Nu-l mai dau inapoi, ar insemna sa o iau de la capat cu multe etape si nu-mi mai arde, o duc asa cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aș fi preferat să mă nasc din nou și să mai fac unele lucruri pe care le-am făcut până acum, dar diferit. Aș lua-o de la 0.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am facut nici o greseala atat de mare, incat sa ma gandesc la asa ceva. Sunt multumit de alegerile facute.