| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea fi un vampir ce ai face primul lucru? (Nu vreau sa primesc raspunsuri ca nu exista vampiri)

Răspuns Câştigător
| Giinger a răspuns:

Si eu cred in vampiribig grin sunt preferatii mei. Primul lucru, as musca pe cineva-chiar sunt curioasa ce gust are sangele-apoi m-as duce prin cluburi in fiecare noapte si as face numai nebunii pe acolo. Apoi as vana din nou si as bea extrem de mult. Apoi as incerca sa seduc. Si in cele din urma cred, as lupta cu un varcolac sa imi intaresc puterilelaughing big grin

8 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Nu stiu acum, ce mi-ar veni pe moment as face. big grin

| YumiSukinanda a răspuns:

Si eu cred in vampiri! serios chiar arata oricine mai bine cu colti! primul lucru, as speria pe cineva si apoi l-as musca!

| Vasy10 a răspuns:

M-as duce la vecina si i-as suge o galeata de sange si dupa aia la scoala as muskao si pe domnisoara de Engleza ahhhhh.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu exista vampiri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plaja.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

As suge un tampon.Yeah,just that.

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Ce as face primul lucru? thinking Pai cred ca as incepe sa sar peste toate casele sa simt adierea vantului day dreaming sa ma plimb prin paduri love struck sa imi musc profa de fizica; romana; geografie day dreaming
si bineinteles mi'as lua colegii si i'as duce intr'un castel bantuit! laughing As vrea sa'i sperii de moarte si dupa aia sa zic: "Farsaa! Pace Fraierilor!" laughing) Nuu! Chiar vb serios ca asta as face laughing Funditsssa plss puppy dog eyes

| dudutza13 a răspuns:

Pai ai cauta persoanele care mi-au zis ca nu exista vampiri și le-as dovedi apoi a-și musca o colega care nu o înghit da după ore când e întuneric(scoală mea e lângă cimitir) nu as omora-o nu.nu nu-s în sare (ca sa devii vampir trebuie sa bei sânge de vampir)apoi ași fugi de acasă și a-si cauta alți vampiri...